Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Папа Франциск може приїхати в Україну вже у серпні
09 Липня, 09:30

Папа Франциск може приїхати в Україну вже у серпні

У Ватикані заговорили про візит Папи Римського до України. Він може відбутися вже у серпні цього року. Таку заяву зробив секретар Ватикану з міжнародних відносин із державами Річард Пол Галлахер, пише Європейська Правда. 

“Папа Римський вкрай переконаний, що, якби він зміг поїхати, то досяг би позитивних результатів. Він сказав, що поїде в Україну і що завжди прагнув відвідати Москву і зустрітися з російською владою”, – сказав представник Ватикану.

Він не заперечив, що Папа Римський може приїхати до Києва вже у серпні, але “багато залежить від результатів поїздки до Канади. Погляньмо, як Папа переживе цю мандрівку, яка є досить тяжкою, і тоді вже знатимемо”.

Натомість із Москвою Ватикан фактично не комунікує.

«Хоча ми вкрай стурбовані питанням України та вирішенням війни, ми водночас занепокоєні майбутнім Західних Балкан», – додав Річард Пол Галлахер.

Нагадаємо, раніше Папа Римський Франциск висловив сподівання, що може відвідати Україну на початку серпня, після його візиту до Канади. Але перед поїздкою в Київ Папа має намір заїхати до москви.

Схожі новини