Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Парафія на Червоноградщині покинула московський патріархат
19 Березня, 18:35

Парафія на Червоноградщині покинула московський патріархат

Протоєрей Ігор Деркач разом з громадою вийшов з УПЦ МП і приєднався до Православної Церкви України. Львівсько-Сокальська єпархія ПЦУ вже видала 17 березня указ і розпорядження з цієї нагоди, повідомляє Духовний фронт України.

 

 

Протоієрей Ігор Стефанович Деркач призначається настоятелем Свято-Покровського храму м. Червонограда Львівсько-Сокальської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України), – йдеться в указі ПЦУ.

Ігор Деркач народився 27 березня 1984 року в с. Подорожне Стрийського р-ну Львівської обл. в сім’ї священника. Навчався в Почаївській семінарії. У 2003 р. – перевівся у Свято-Тихонівський Богословський інститут. 1 січня 2006 року – єрархом УПЦ МП архієпископом Львівським і Галицьким Августином був рукопокладений у сан священника. Протоєреєм став у 2012 році.

Додамо, Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній звернувся до УПЦ МП із закликом стати на шлях єдності з ПЦУ.

Нагадаємо, за день до війни LMN інформувала, що на Львівщині досі діють 30 храмів Української православної церкви Московського патріархату, найбільше їх є у Червоноградському районі, а найменше – у Самбірському і Золочівському.

Схожі новини