Паралімпієць з Львівщини виборов «бронзу» на Кубку світу у США | Львівська мануфактура новин
Паралімпієць з Львівщини виборов «бронзу» на Кубку світу у США
09 Березня, 12:31

Спортсмен Павло Баль в останній день змагань на Кубку світу у США (Мідвей, Юта) став бронзовим призером у лижній гонці на 20 км. У цій дисципліні ще один представник Львівщини Василь Кравчук фінішував на сьомому місці, повідомила пресслужба Львівської міськради.

«У підсумку Василь Кравчук та Павло Баль на фінальному етапі Кубка світу з біатлону та лижних перегонів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату здобули по дві медалі:

Василь Кравчук – «бронза» у біатлоні на 12,5 км та «срібло» у біатлоні на 7,5 км;

Павло Баль – «срібло» у біатлоні на 7,5 км та «бронза» у лижній гонці на 20 км», – йдеться в повідомленні.

Додамо, лижник Павло Баль родом із Мостищини. До львівського обласного центру «Інваспорт» він прийшов після високої ампутації кінцівок. Тут йому запропонували кілька видів спорту, але він вирішив обрати саме лижні перегони та біатлон. Його тренує Богдан Добрянський.

Раніше в інтерв’ю Львівській мануфактурі новин Павло Баль розповів, що допомагає йому досягати результатів у спорті і якою є його мрія.