Паралімпієць з Львівщини виборов дві золоті медалі на Кубку Азії | Львівська мануфактура новин
Паралімпієць з Львівщини виборов дві золоті медалі на Кубку Азії
22 Березня, 08:30

Цими днями у Японії відбувся Кубок Азії з лижних перегонів серед спортсменів з інвалідністю. Павло Баль зі Львівщини здобув три медалі, дві із яких – золоті. Про це повідомили у Львівській ОВА.

В Кубку Азії взяли участь 10 українських спортсменів, серед них – двоє зі Львівщини.

Павло Баль став бронзовим призером на дистанції 5 км. А згодов він виборов дві золоті медалі – у гонці спринт та на дистанції 10 км. Особливість спринта полягала в тому, що його проводили як змішану гонку — спортсмени усіх країн-учасниць та усіх класів бігли 1 км 200 м разом.

До слова, Павло Баль родом із Мостищини. До центру «Інваспорт» він прийшов після високої ампутації кінцівок. Тут йому запропонували кілька видів спорту, але обрав саме лижні перегони та біатлон. Його тренує Богдан Добрянський.

Медаль на дистанції на 10 км з лижних перегонів Павло Баль виборов в останній день змагань. Водночас срібним призером став ще один спортсмен зі Львівщини – Василь Кравчук.

Василя Кравчука тренує Володимир Любіжанін. Паралімпієць займається фізичною активністю з дитинства, але через аварію опинився в кріслі колісному та перейшов в спорт людей з інвалідністю.

Зазначається, що загалом паралімпійська збірна команда України здобула 13 медалей, серед них: 6 золотих, 4 срібні та 3 бронзові.

Нагадаємо, нещодавно про спортивні мрії Павло Баль розповів в ексклюзивному інтерв‘ю LMN.