Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Партії презентували партійні списки на вибори: хто з «львівських» займає «прохідні місця»?
10 Червня, 08:02
logo-black

Партії презентували партійні списки на вибори: хто з «львівських» займає «прохідні місця»?

Політичні партії провели з’їзди, на яких представили та затвердили кандидатів у депутатів по партійних списках. Депутатів на мажоритарні округи вони представлять і оголосять окремо.

LMN з’ясувала, хто з представників Львівщини має «гарантовані» шанси пройти у наступний парламент згідно останніх соціологічних опитувань.

 

Партія «Слуга народу»

27-му позицію обійняв Святослав Юраш.

ЗМІ пишуть, що Юраш був главою комунікацій творчого об’єднання Babylon’13. Коли на президентських виборах 2010 року переміг Віктор Янукович, Юраш покинув Україну. З Індії Юраш повернувся на батьківщину лише під час Євромайдану в 2014 році. Там він заснував прес-центр Євромайдан. За участь у подіях на Майдані Юраш отримав орден з рук Петра Порошенка в кінці 2018 року. Також Юраш був прес-секретарем Дмитра Яроша. Також відзначається, що дружина Юраша публічно виявляє свою прихильність до постаті Адольфа Гітлера.

 

29-ою стала Ірина Верещук.

Як повідомили місцеві ЗМІ: «Міський голова Рави-Руської у 2010 – 2015 рр. Верещук у 2014 році вже балотувалась у народні депутати по мажоритарному виборчому окрузі №122 від Жовківського та Яворівського районів як самовисуванець. Наразі Верещук є президентом Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик, а також доцентом кафедри політології Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова».

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

10-е місце у списку зайняв скандальний Тарас Козак, що зараз є частиною команди кума президента Росії Віктора Медведчука.

Козак – колишній депутат Львівської обласної ради IV та VI скликань та депутат від «Опозиційного блоку» (колишньої «Партії регіонів»). Зайнмав численні посади в податкових та митних органах, зокрема, посаду начальника Західної регіональної митниці. Є юридичним власником загальнонаціональних каналів «112» та «NewsOne», що пов’язують з Медведчуком.

 

Партія «Європейська солідарність»

До першої «п’ятірки» увійшла волонтерка Софія Федина.

Федина – українська співачка і телеведуча, громадський діяч (член Президії Світової федерації українських лемківських об’єднань), доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби ЛНУ імені Івана Франка.

 

8-ту позицію зайняв екс-голова Львівської ОДА Олег Синютка.

 

Партія «Голос»

На 11-ій позиції юрист зі Львові Олександр Курдидик.

Спеціалізується у корпоративному та банківському праві. Член Правління Інституту суспільно-економічних досліджень (ІСЕД) (на громадських засадах). Здобув освіту у Гарвардській школі бізнесу.

 

15-е місце обійняв голова Української галицької партії Роман Лозинський.

Про Романа LMN вже писала у попередніх матеріалах.

 

Партія «Батьківщина» ще не представила своїх кандидатів.

 

Фото: Kyiv-News

Схожі новини