Пацієнт з львівської лікарні розшукує родичів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Пацієнт з львівської лікарні розшукує родичів
15 Квітня, 16:01
logo-black

Пацієнт з львівської лікарні розшукує родичів

Юлія Швидко

Вісім місяців у Львівській міській лікарні швидкої допомоги мешкає пацієнт після інсульту. Чоловікові на вигляд 60 років, доглянутий.  Але після перенесеної недуги він втратив пам’ять, не може розмовляти та писати. Коли його привезли у лікарню, не мав при собі жодних документів. Лікарі зараз точно не знають, як його звати та звідки він родом.

«Наприкінці серпня торік цього чоловіка знайшли на вулиці навпроти Приміського вокзалу. У нього була ампутована ліва гомілка, також паралізована права рука. Зовсім не виглядав як безхатченко. Акуратно їсть, голиться, вмивається, правда, з допомогою медперсоналу. Береться читати газети, – розповідає LMN завідувач терапевтичного відділення Михайло Чикеречко. – На «Історії хвороби» написали «Невідомий». Його би вже виписувати, от тільки не можемо людину на вулицю вигнати. У Центр для бездомних не беруть, бо не має документів. На чиє ім’я їх виробляти – невідомо».

Лікарям вирішив допомагати пацієнт Стефан Копильчак зі села Старий Яричів Кам’янка-Бузького району. Узяв карту Україні і по черзі зачитував міста. По жестах невідомого пацієнта зрозуміли: він може бути зі Жмеринки Вінницької області. Називаючи різні імена та прізвища, припустили, що чоловіка звати Микола Мельник.

«Через поліцію дізналися, що цей чоловік не перебуває у розшуку. Інколи думаю, можливо, його просто викинули, – додає Михайло Чикеречко. – З його реакції припускаємо, що має родичів у селі. В якому? Хто вони? Через волонтерів з’ясували, що у Жмеринському районі є чотири Миколи Мельники. Дізналися, де вони живуть. Назвали нашому пацієнтові ці адреси – на усі заперечно похитав головою. Будемо писати офіційного листа в обласну поліцію. Нехай шукають».

Якщо хтось зі знайомих чи родичів цього чоловіка знайдеться, просять зголоситися за номерами телефонів:  032 258-71-31, моб. тел. 096 370-25-75 (Михайло Чикеречко).

Фото: Захід. нет

Відео