Павло Бакунець разом з вчителями бореться за вчасну виплату зарплати педагогам | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Павло Бакунець разом з вчителями бореться за вчасну виплату зарплати педагогам
17 Листопада, 12:00

Павло Бакунець разом з вчителями бореться за вчасну виплату зарплати педагогам

16 листопада у Верховну Раду прийшли педагоги Жовківщини та Яворівщини, щоб донести до уряду дуже простий і справедливий меседж – вони заслужили на чесно зароблені гроші.

Уже навесні 2021 року чимало громад зіштовхнулися з проблемою – брак коштів на зарплати вчителям. В окремих громадах педагоги отримували лише третину коштів за повний робочий місяць. І це при тому, що виплачувати зарплати освітянам – це конституційний обов’язок держави. Причина – нова формула розрахунку субвенції від Міносвіти, яка, фактично, залишила вчителів без зарплат.

“Весь рік вчителі, керівництво громад, представники Львівської ОДА і я з колегами-депутатами вимагали виплатити чесно зароблені кошти вчителям. Це був важкий процес, але спільними стараннями нам це вдалося. При нагоді хочу подякувати Львівській ОДА за тверду позицію і допомогу”, – каже на брифінгу у Верховній Раді Павло Бакунець, нардеп з Львівщини

Попереду – новий рік. Тому вчителі прийшли у стіни парламенту, щоб донести Міносвіти та уряду – формулу розрахунку освітньої субвенції у 2022 році з державного бюджету в місцевий потрібно переглянути.

“Вчителі і так мають невисокі зарплати, і не виплачувати їх в повному обсязі – це злочин. Очікуємо швидкої і результативної реакції профільного міністерства”, – додає народний депутат

Нагадаємо, для старших школярів Львівської області завершується дистанційне навчання. Вони сядуть за парти вже 22 листопада, у понеділок.

Єдиною умовою є те, що навчати їх можуть лише вакциновані вчителі або ті, що мають негативний тест на коронавірус.

Відео