Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Педіатр порекомендувала: до львівської лікарні привезли немовля, якому мама обпекла ротик «зеленкою»
23 Червня, 12:48

Педіатр порекомендувала: до львівської лікарні привезли немовля, якому мама обпекла ротик «зеленкою»

У п’ятницю, 18 червня, у Львівську обласну дитячу лікарню ОХМАТДИТ привезли 1-місячного малюка. У дитини у ротику була велика рана. Спочатку лікарі подумали, що у немовляти дифтерія. Через таку підозру лікарню мало не закрили на карантин. Згодом виявилося, що дитині ротик обпекли «зеленкою», розповіли сьогодні, 23 червня, у лікарні.

«Цей сюжет достойний «Доктора Хауса». П’ятниця, 15.00 год дня, робочий день добігає кінця. До відділення раннього дитинства (відділення для дітей до 3 рочків) привезли 1-місячного малюка. Картина вразила навіть досвідчених лікарів – у дитини не було живого місця у ротику, одна суцільна рана з нальотом! Дитина навіть плакати не могла через осиплість голосу. До Охматдиту викликали інфекціоністів через підозру на дифтерію. І вже зусиллями двох команд рятували малечу», – пригадують медики ОХМАТДИТу.

Педіатри обстежили дитину вздовж і впоперек. Маму опитували довго і уважно, але все рівно спочатку не зрозуміло, що трапилося.

«Головний «підозрюваний» – дифтерія. А це означає, що лікарню зачиняють на карантин… Знічев’я завідувачка відділення Оксана Короляк звернула увагу на щось зелене на столі. «Це що таке?» – запитала вона маму, показуючи на «дурника». Мама малюка не розгубилася і розповіла, що місцевий педіатр рекомендувала капати «зеленкою» від молочниці на цей дитячий девайс. Сказати, що у педіатрів був шок – це нічого не сказати… От що викликало опік! Дифтерія з карантином відміняється!» – додають у лікарні.

Виявилося, що від частого застосування «зеленки» малюк отримав сильний опік слизової. Дитину виписали додому. Мама малюка пообіцяла більше так не експериментувати.

Фото: Фейсбук

  • 0
  • 3980
Схожі новини