Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Переможці отримають по 5 тисяч гривень: «Молодь Яворівщини» започаткувала стипендію імені Шептицького
13 Лютого, 20:09
logo-black

Переможці отримають по 5 тисяч гривень: «Молодь Яворівщини» започаткувала стипендію імені Шептицького

На Яворівщині започаткували стипендію імені митрополита Андрея Шептицького для активної молоді. Троє переможців отримають грошову премію у розмірі 5 тис. грн кожен. Ініціатором проєкту став народний депутат Павло Бакунець.

Для того щоб взяти участь у конкурсі, необхідно придумати і прописати сценарій заходу для популяризації діяльності Шептицького. Свою ідею потрібно надіслати до 1 червня 2020 року на електронну скриньку gomolody@gmail.com.

Трьох переможців конкурсу обиратиме комісія. Найперше звертатимуть увагу на креативність та пізнавальність роботи. Переможці разом з ГО «Молодь Яворівщині» зможуть втілити свою ідею у життя.

«Шептицький є для мене справжнім духовним наставником. З його праць я навчився публічного управління, в основі якого лежать моральні цінності. Хочу популяризувати діяльність митрополита, щоб навчити молодь брати з нього приклад. Нещодавно, у школі молодого лідера ми проводили лекцію, на якій давали поради від Шептицького», – каже Павло Бакунець.

Цього року в Україні відзначатимуть 155 років з дня народження Митрополита УГКЦ Андрея Шептицького. Нардеп Бакунець подав до Верховної Ради звернення про визнання 2020 року Роком митрополита. 14 січня уряд прийняв відповідну постанову.

002-2
Схожі новини