“Переповнює гордість за мою націю”, – Юрій Цихівський дякує небайдужим за кошти на лікування сина | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Переповнює гордість за мою націю”, – Юрій Цихівський дякує небайдужим за кошти на лікування сина
20 Червня, 13:06
logo-black

“Переповнює гордість за мою націю”, – Юрій Цихівський дякує небайдужим за кошти на лікування сина

Тетяна Пасічник

На лікування півторарічного Матвія Цихівського менш ніж за місяць небайдужі зібрали 3 млн 240 тис. грн. Як повідомляла LMN раніше, у дрогобичанина діагностували гостру мієлоїдну лейкемію.

Батько хлопчика Юрій Цихівський вражений тим, як активно надходять кошти від земляків. Каже, такої цифри побачити не очікував.

“Це ж як треба любити це маленьке створіннячко, щоби жертвувати грошима і своїм часом. Ви неймовірні. Усім низький уклін від моєї сім`ї та родини, а зовсім скоро і Матвійко вам кланятиметься за ваше тепло, доброту і самовідданість. Ця сума ще тиждень тому здавалась нереальною. А вже сьогодні ми можемо констатувати факт, що в українців немає нічого неможливого. Мене переповнює почуття гордості за мою націю.

Я не втомлююсь і не втомлюсь в кожному дописі дякувати кожному з вас за наданий шанс. Люди, ви уявлення не маєте наскільки ви круті. Кожен концерт, кожна акція, кожна скринька, кожен донат, кожен репост, кожна молитва, кожен аукціон, зрештою кожне гарне слово дають нам все більше і більше шансів на одужання. Ми просто не маємо права підвести вас. І не підведем. Викарапкаємся, ми обіцяємо”, – пише у Фейсбук Юрій Цихівський.

Матвій третій день приймає дозу хіміотерапії. Батько розповідає, що є побічні ефекти, але зараз вони  вже значно менші, ніж у перший день. Батькам вдається навіть гуляти з сином надворі.

“Гуляли вчора 30 хвилин.  Ви уявіть радість дитини, коли ми її вивезли надвір опісля тривалого перебування в карантині. Словами не описати ці емоції”, – додає.

Юрій Цихівський вражений методами лікування у ізраїльській клініці. Переконаний, що віддав здоров’я своєї дитини у надійні руки.

“У клініці близько 10 тисяч пацієнтів. На них – 2,5 тисячі лікарів. Нас попереджали знайомі, що тут  “конвеєр”. Однак попри таку кількість пацієнтів лікарі дбайливо ставляться до кожного. Приділяють час пацієнту, нікуди не спішать. Це варте поваги, – каже LMN Юрій. –  При огляді одного з лікарів син був непосидючий та вередував. Лікар дав свій смартфон, щоб заспокоїти його. Ми почали переживати. Сказали лікарю, що Матвій може розбити телефон. Він з посмішкою від вуха до вуха відповів: «Супер. Я вчора поміняв екран. Якраз перевіримо чи міцний, чи ні». Нас не перестає дивувати доброта і простота тутешнього персоналу. Як тільки вилікуємо сина, обов’язково хочемо передати нашим лікарям цей досвід. Надіємось, щось зміниться”.

За кілька днів перебування у ізраїльській клініці сім’я повністю використала завдаток, який платили – 50 тис. дол. Матвій прийматиме 4 або 5 блоків хіімотерапії. Батьки надіються, що пересадка не знадобиться. Однак просять не зупинятись і допомагати їхньому синові фінансово. Хто не має змоги – молитвою.

 

Реквізити для допомоги

ПриватБанк
Цихівський Юрій Валерійович
5221 1911 0046 3917

Монобанк
Цихівський Юрій Валерійович
5375 4141 0037 0385

Для переказів з-за кордону в доларах

SWIFT
0011000080

IBAN
UA133253210004731219118869878

Відео