Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Перший львівський готель «СВ» надасть безоплатно житло для медиків
20 Березня, 20:14

Перший львівський готель «СВ» надасть безоплатно житло для медиків

Львівський готель “СВ” готовий безоплатно надати житло для медиків. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив співвласник готелю Ярослав Тістик.

“Сьогодні в українців дві війни: на Сході та з хворобою. Лікарі, як і військові, ризикуючи своїм життям, роблять все можливе, щоб захистити нас. Не маємо права залишатись осторонь! Тому вже відзавтра для лікарів з Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги забезпечимо комфортні місця проживання”, – каже Ярослав Тістик.

Нагадаємо, що сьогодні у Львівській області будь-які регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів на міжміських, приміських, внутрішньо обласних та між обласних маршрутах заборонені. Відтак, медики не спроможні дістатись до лікарень, щоб виконувати свої професійні обов’язки.

Допускаються лише спеціальні регулярні перевезення, де замовником є відповідні організації, установи та підприємства, які забезпечують життєдіяльність області.

Додамо, що станом на сьогодні, 20 березня, на ранок, на Львівщині з підозрою на коронавірус було 36 осіб. На госпіталізації у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 30 осіб.

Загалом на Львівщині із підозрою COVID-19 звернулося 44 особи.

Фото: tripadvisor

  • 0
  • 3576
Схожі новини