Петро Порошенко втретє спробує перетнути кордон: він звернувся до Зеленського | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Петро Порошенко втретє спробує перетнути кордон: він звернувся до Зеленського
30 Травня, 11:03

Петро Порошенко втретє спробує перетнути кордон: він звернувся до Зеленського

Петро Порошенко втретє намагатиметься перетнути кордон, аби потрапити на саміт Європейської народної партії. П’ятий президент також звернувся до чинного глави держави Володимира Зеленського, аби запевнити, що опозиція разом із владою працює на зміцнення України. Про це Петро Порошенко написав у Facebook.

“Шановний пане президенте! Звертаюся до Вас, прямуючи з Києва на Конгрес та саміт Європейської народної партії — найвпливовішої політичної родини в Європі, членами якої є керівництво структур ЄС та багатьох держав-членів…

Після того, як абсолютно незаконно було зірвано мою поїздку у складі офіційної парламентської делегації на Парламентську асамблею НАТО, де я мав намір відстоювати надання Україні ПДЧ на саміті Альянсу цього року, сподіваюся, що висновки зроблено і ніхто вже не перешкоджатиме моєму виїзду до Роттердаму…

При такій ясності в цілях, в чиїх інтересах зупиняти мене на кордоні?

Український народ в ці складні часи заслуговує на мудрість політиків. Запорукою наших успіхів завжди були міцне військо, внутрішня єдність, потужна міжнародна підтримка та солідарність.

І сьогодні всі разом — і влада, і опозиція, і громадянське суспільство — працюємо для розбудови сильної незалежної демократичної процвітаючої європейської України”, – написав він.

Порошенко назвав такі цілі своєї поїздки:

  • Надати Україні статус кандидата на членство в ЄС уже в червні
  • Підтримати Україну у війні проти Росії
  • Надання фінансової допомоги Україні та схвалення “Плану Маршалла 2.0” для післявоєнної відбудови.

Додамо, у п’ятого президента заплановані виступи на Конгресі та саміті ЄНП, декілька зустрічей з керівниками ЄС, держав та урядів країн, лідерами європейських партій.

Відео