Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Під Авдіївкою загинув 28-річний Роман Федоришин з Ходорова
03 Квітня, 13:55
logo-black

Під Авдіївкою загинув 28-річний Роман Федоришин з Ходорова

Наталія Павлишин

Учора під Авдіївкою загинув 28-річний Роман Федоришин із Ходорова, що на Жидачівщині. Роман пішов воювати добровольцем у 2014 році, одразу після Революції Гідності. Два тижні тому його нагородили орденом «Лицарський Хрест Добровольця». Минулоріч був тяжко поранений.

У нього залишилася дворічна донечка.

 

 

56347778_797642263955731_144130997850472448_n-2

«Роман був дуже активний, спортивний. Користувався авторитетом серед однокласників. Вчився в нашій школі від першого класу. Ми всі зараз шоковані. Кажуть, що нема війни, а війна ж на кожному кроці. Ми знали, що Роман воював. Коли був поранений, збирали кошти на допомогу. Нині в нашій школі відбудеться поминальна лінійка», — розповіла завуч Ходорівської школи №2 Леся Дерещук.

 

 

Відео з нагородження Романа в Ходорові

 

Громадський активіст Володимир Кулак дізнався про цю біду від воїна Олени Живко.

«Я з ним зустрічався зовсім недавно у Львові, на його нагородженні. Минулого року він отримав важке поранення в живіт. Та Роман повернувся захищати нас навіть після цього, без частини кишечника. Він приїжджав, щоб підтримати мене на сесії Жидачівської райради, коли ми боролися за звільнення очільника лікарні, де помер мій син. Він був надзвичайною людиною, дуже щирий і добрий», — наголосив пан Володимир.

Схожі новини