Під час падіння крану на Сихові жінка отримала стрес та перелом хребта | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Під час падіння крану на Сихові жінка отримала стрес та перелом хребта
27 Вересня, 11:12

Під час падіння крану на Сихові жінка отримала стрес та перелом хребта

Вчора зранку у мікрорайоні Сихів у Львові на супермаркет «Арсен» упав будівельний кран. Зупинився на рампі для відвантаження товарів. Пошкодив господарську і складську частину «Арсену». 45-річну кранівницю затисло у кабіні. Її рятували за допомогою спеціальної машини, якою фіксували кабіну крана. Потерпіла – у лікарні.

Зараз жінка перебуває у реанімації 8-ї клінічної лікарні. У неї – перелом хребта, передає Zaxid.net.

«Жінка при свідомості, її стан – середньої важкості. Обстеження на комп’ютерному томографі показало, що у неї  – перелом хребта. Їй проводять ще низку інших обстежень, і тоді оберемо тактику лікування. Передусім, треба, аби пацієнтка заспокоїлася, вийшла зі стресу», – розповів заступник головного лікаря з хірургічної роботи 8-ї клінічної лікарні Ігор Стояновський.

Поруч із супермаркетом здійснює будівництво житлових будинків компанія «Авалон». Там зараз за фактом надзвичайної події проводять службове розслідування.

«Очікуємо на будівництві представника генерального підрядника, працюємо разом з усіма службами для того, щоб встановити причину та ліквідувати наслідки падіння частини стріли крану. Постраждалій працівниці генерального підрядника надається уся необхідна медична допомога», – зазначають у пресслужбі «Авалону».

Працівники будкомпанії припускають, що трагедія трапилася через несправну техніку.

У поліції відкрили кримінальне провадження. Якщо знайдуть винного, йому загрожує штраф або трирічне ув’язнення.

Фото: Варта1

Відео