Під Києвом виявили тіла ще чотирьох закатованих окупантами людей | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Під Києвом виявили тіла ще чотирьох закатованих окупантами людей
17 Травня, 10:06

Під Києвом виявили тіла ще чотирьох закатованих окупантами людей

На Київщині виявили тіла ще чотирьох людей, яких розстріляли російські військові під час окупації регіону. Серед них – громадянин Чехії. Про це повідомив голова поліції Київської області Андрій Нєбитов.

Першу могилу виявили в Бучанському районі неподалік Макарова. В ямі знаходились тіла трьох чоловіків, серед яких один іноземець. Поряд із захороненням виявили розтяжку із гранатою «Ф-1», яку залишили окупанти.

«Дві особи були вбиті в голову, одна особа в живіт. На місці захоронення знайшли документи одного з загиблих – це громадянин Чехії. Є його відповідні дані. Інші дві людини не встановлені на даний час, але вони були в цивільному одязі», – розповів Андрій Нєбитов.

Правоохоронці встановили, що громадянин Чехії ще до війни працював в Україні далекобійником, а з початком бойових дій приїхав до нашої держави допомагати в якості волонтера. 3 березня іноземець перестав виходити на зв’язок. На Батьківщині у 49-річного чоловіка залишались дружина та брат.

Тіло ще одного чоловіка – місцевого мешканця – поліцейські знайшли неподалік села Раківка. Ним виявився колишній оперативний працівник органів внутрішніх справ, який перебував на пенсії. В період окупації чоловік вийшов за дровами і не повернувся. Як виявилось, солдати російської федерації роздягнули його і розстріляли.

«Це черговий факт, який підтверджує, що російські військові викрадали людей навіть з власних осель. На тілі загиблого криміналісти виявили сліди катування. Чітко зафіксували також і наявність вогнепальних поранень в область тулуба», – розповів начальник поліції Київщини.

Відео