Підприємця, який на 300 тисяч обікрав сільраду на Самбірщині, судитимуть | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Підприємця, який на 300 тисяч обікрав сільраду на Самбірщині, судитимуть
12 Квітня, 17:55

Підприємця, який на 300 тисяч обікрав сільраду на Самбірщині, судитимуть

На Львівщині судитимуть підприємця, який неякісно і не в повному обсязі виконав будівельні роботи і одному з сіл Самбірського району. Своїми діями чоловік наніс збитки бюджету громади на 285 тисяч гривень, повідомили в поліції Львівщини.

«У 2019 році підприємець, 46-річний мешканець Львівського району, уклав з однією з сільських рад тодішнього Турківського району договір щодо проведення будівельно-ремонтних робіт на культурно-медичному об’єкті, а також договір про постачання на цей об’єкт меблів та медичного обладнання.

В подальшому підприємець склав та підписав офіційні документи, у які були внесені недостовірні відомості про об’єми виконаних будівельних робіт та використаних матеріалів, а також про меблі та медичне обладнання, частина з яких були поставлені не в повному обсязі, а інша частина – взагалі не постачалась», – йдеться в повідомленні.

У Львівській обласній прокуратурі додали, що в цьому приміщенні мали розмістити лікарню і клуб. Підприємцю інкримінують привласнення чужого майна та підроблення офіційних документів. Йому загрожує від п’яти до восьми років тюрми.

Щоправда, як повідомили в поліції, збитки, нанесені бюджету громади, чоловік відшкодував.

 

Відео