Пішла до репетитора: львівські правоохоронці другу добу шукають 12-річну зниклу дівчинку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Пішла до репетитора: львівські правоохоронці другу добу шукають 12-річну зниклу дівчинку
22 Січня, 16:28
logo-black

Пішла до репетитора: львівські правоохоронці другу добу шукають 12-річну зниклу дівчинку

12-річну ученицю Львівської правничої гімназії Олександру Дорош вчора, 21 січня, поліція оголосила у розшук. П’ятикласниця у четвер об 11.40 вийшла з дому і досі туди не повернулася. Більше доби з нею немає зв’язку.

«Дівчинка мешкає на вулиці Марка Вовчка в районі Привокзальної. Вона – з благополучної сім’ї, раніше ніколи надовго не зникала. З дому вийшла без телефону, – кажуть LMN у поліції. – Вона відвідувала приватні уроки у репетитора. Вчора пішла на навчання. Педагог, яка займалася з Олександрою, мешкає у центрі Львова. Каже, що дитина до неї приходила, після уроку збиралася додому».

Олександра – середньої тілобудови, ріст 154 см, має темне довге волосся з пасмами рожевого кольору, очі темні. Була одягнута у коротку куртку золотистого кольору, бежеву шапку, хустку у клітинку, чорні джинси. Зі собою мала чорну сумку з білими написами. Всіх, кому відомо про можливе місцеперебування дівчинки, просять звертатися у поліцію на номери: «102», 258-69-00, 238-43-95, 067-966-5556.

Зараз правоохоронці опитують усіх друзів дівчинки. Кажуть, що підлітки, які зникають з дому, найчастіше залишаються на ніч у своїх однокласників, товаришів.

«Діти такого віку є досить складними. Найчастіше утікають з дому через конфлікти з батьками. В Олександри серйозних проблем у сім’ї не було, лише дрібні непорозуміння. Надіємося, що найближчим часом ми її знайдемо і повернемо додому», – сподіваються правоохоронці, які займаються пошуками.

Фото: Фейсбук

Відео