Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Після купання у фонтані 11-річний львів’янин опинився на операційному столі
20 Червня, 10:54
logo-black

Після купання у фонтані 11-річний львів’янин опинився на операційному столі

Юлія Швидко

У вівторок, 18 червня, 11-річний хлопець разом зі старшим братом підстрибували у пішохідному фонтані на пл. Митній у Львові. Раптом дитина відчула гострий біль у нозі. Виявилося, що хлопець розпоров стопу. Його прооперували у Львівській міській дитячій лікарні на вул. П. Орлика. Батьки потерпілого планують поскаржитися до суду.

«Син хотів пострибати у фонтані, як до цього закликали у рекламних брошурках. У цей день було спекотно, то ж там зібралося багато дітей, які бігали босоніж. Одна з ламп-підсвіток у фонтані виявилася несправною. Звідти вилізла плитка, об яку покалічився мій син, – розповідає LMN батько потерпілого Сергій Філс. – Я одразу повів малого у травмпункт. Там сказали, що травма надто серйозна, тому треба їхати у лікарню. Дитина перенесла операцію під загальним наркозом».

Цього тижня Філси планувати їхати на відпочинок на море – на руках куплені квитки. Лікарі ж кажуть, що хлопцеві треба більше тижня робити перев’язки.

«Хочемо позиватися до райадміністрації, якій належать ці фонтани. Нехай слідкують за їх справністю, аби більше не траплялося схожих випадків з дітьми. Також хочемо просити морального та матеріального відшкодування. Хоча формально у нас медицина безкоштовна, насправді, за операцію довелося заплатити», – додає Сергій Філс.

У Личаківській райадміністрації зазначають, що під час відпочинку на фонтані батьки мають слідкувати, аби їх діти не знімали взуття.

Фото: Facebook

Схожі новини