Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Плов із куркою: назвали ймовірну причину отруєння дітей у Хирові
18 Серпня, 14:32

Плов із куркою: назвали ймовірну причину отруєння дітей у Хирові

Однією із причин отруєння 17 дітей у спортивно-оздоровчому комплексі у місті Хирів на Самбірщині міг бути не до кінця приготований плов з куркою. У таборі перед обідом вимкнули електропостачання, пише Укрінформ.

«Причина захворювання швидше всього – це плов з куркою. Того дня виключили світло у таборі десь перед обідом, і плов був недостатньо проварений», – повідомила завідуюча інфекційним відділенням Самбірської центральної районної лікарні Світлана Іванюк.

Вона зазначила, що діти в цьому спортивно-оздоровчому комплексі у Хиріві перебували вже два тижні. Їх харчування «було тільки місцеве».

«На сніданок діти тоді їли творог зі сметаною, а на обід їли суп з вермішелі та салат був овочевий з огірків, помідорів та перцю. Ще був отой плов – рис з куркою. І виключили світло і, мабуть, воно було недоварене до кінця, і тому пішло таке отруєння», – пояснила Іванюк.

Нагадаємо, станом на сьогодні, 18 серпня, у Самбірській ЦРЛ опинилося 17 дітей віком від 8 до 16 років. Всі вони відпочивали у Хирівському спортивно-осдоровчому комплексі «Layar Palace».

У дітей  підозра на харчову токсикоінфекцію. Троє малолітніх потрапили до лікарні у важкому стані. Їхній стан вже вдалось стабілізувати. Всі постраждалі мешканці Кривого Рогу та Києва. Як зазначає Укрінформ, постраждалі спортсмени: дівчатка гімнастки 8-15 років та хлопчики плавці з 11 до 16 років.

Схожі новини