Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Подбайте про зручні маски”: цього року ЗНО здаватиме рекордна кількість жителів Львівщини
26 Травня, 12:52
logo-black

“Подбайте про зручні маски”: цього року ЗНО здаватиме рекордна кількість жителів Львівщини

Понад 26 тисяч мешканців Львівщини цьогоріч зареєструвались на Зовнішнє незалежне оцінювання. З них 14 тисяч – цьогорічні випускники шкіл. 

“ЗНО також здаватимуть випускники професійних технічних закладів. І понад 3 тисячі випускників шкіл попередніх років виявили бажання ще раз скласти тести. Тому й маємо таку велику кількість”, – пояснила на брифінгу очільниця Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Вона нагадала, що всі, хто зареєструвався на ЗНО, у день здачі мають мати при собі сертифікат.

“Є проблема в тому, що через карантин поки не всі навчальні заклади забрали ці сертифікати для своїх випускників”, – наголосила Середяк.

З собою потрібно взяти також запрошення-перепустку та оригінал паспорта. Крім того, випускники можуть мати з собою воду та дві чорні ручки на випадок, якщо одна перестане писати. Лариса Середяк наголосила, що вступники писатимуть ЗНО обов’язково в масці. 

“Звертаюсь до батьків: подбайте, аби ці маски були зручні. Наприклад, математику  писатимуть понад три години. Саморобні маски теж допускаються, головне, щоб у них було комфортно працювати”. 

Нагадаємо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики — 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов — 6 липня, з англійської мови — 7 липня, з історії України — 9 липня, з біології — 13 липня, з географії — 15 липня.

Зазначимо, у 2018-му році  Львівщина лідирувала серед областей за кількістю охочих здавати ЗНО. Тоді зареєструвались 21 679 осіб.

Схожі новини