Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Подружжя колекціонерів віддало картину Марії Приймаченко на аукціон: кошти віддадуть ЗСУ
21 Квітня, 12:35

Подружжя колекціонерів віддало картину Марії Приймаченко на аукціон: кошти віддадуть ЗСУ

Картину Марії Приймаченко «Квіти виросли біля 4-го блоку», яку вона створила у 1990 році, продадуть на аукціоні. Подружжя з Києва Ігор Пономарчук та Дар’я Добріян передали картину української художниці на потреби Збройних сил України. Про це повідомив волонтер та громадський діяч Сергій Притула.

«Спершу я поставився до пропозиції скептично. Але Ігор приніс картину в офіс. Я на неї подивився і офігів! Для мене ця картина є безцінною, це – частина культурного спадку як України, так і світу. В тому, що б творчість Примаченко пішла на те, щоб ми бомбили орків, є симовлізм. Оскільки вони бомбили її музей», – каже Притула.

07b5a169-a1a7-46e7-ba55-c41bfd3aaa3d

Картина присвячена четвертому еноргоблоку ЧАЕС. Якраз там поряд орки рили окопи в Рудому лісі.

Притула вирішив продати картину з аукціону, а виручені кошти віддати на потреби ЗСУ. Аукціон триватиме 5 днів. Про його початок Сергій Притула оголосить на своїх сторінках в соціальних мережах.

«Нам би хотілося підтримати ЗСУ, Фонд Сергія Притули. І ми вирішили зробити цей жест. Наша родина би ніколи не продала цієї картини, якби не війна. Іншим колекціонерам продавати таку картину шкода, але для ЗСУ – ні», – розповіла генеральна директорка музею «Духовні скарби України» Дар’я Добріян.

59e6e51d-4d7f-408c-9683-322b468e35af
Схожі новини