Покинуті машини у Львові: скільки евакуювали в листопаді | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Покинуті машини у Львові: скільки евакуювали в листопаді
30 Листопада, 19:19

Покинуті машини у Львові: скільки евакуювали в листопаді

Марта Занюк

З 12 листопада у Львові евакуйовують покинуті на вулицях міста автівки. Того дня інспектори з паркування забрали стару “Ладу” з вул. Костя Левицького. “Львівська Мануфактура Новин” запитала у представника управління безпеки міста Богдана Мільяра, скільки ще прибрали машин з того часу та з якими проблемами доводиться стикатися.

“З того часу на штрафмайданчик забрали лише одну машину – “Запорожець”. Вона стояла на газоні біля будинку на вул. Тютюнників протягом 5 років, – каже Богдан. – Її власник з`явився через декілька днів. Приїхав на спецмайданчик, заплатив штраф і забрав автівку”

Згодом евакуатор приїхав по “Опель”, який довгий час стояв на тротуарі на вул. Снопківькій, 37. Та працівникам не вдалося забрати його, бо одразу ж з`явився власник. Заплатив штраф та пообіцяв забрати авто з тротуару.

“Ця машина й досі там стоїть і порушує правила розміщення. Якщо наступного тижня вона й далі там буде, ми заберемо її на штрафмайданчик”, – повідомив Богдан Мільяр.

Про покинуті авто повідомляють мешканці Львова. Станом на 12 листопада було 67 заявок. Комунальники усі перевірили. Але 50% автівок власники забрали самі ще до приїзду евакуатора.

“Дуже багато людей у “Фейсбуці” пишуть, що знають, де стоять старі авто, які потрібно забрати. Але якби ми виїжджали на кожне таке місце, ми б більше нічого не змогли зробити. Вирішили, що мешканці повинні звертатися в райадміністрацію, там перевіряють інформацію і вже тоді повідомляють нам, де дійсно потрібно евакуювати машину”, – додав Богдан.

Нагадаємо, насамперед евакуйовують ті машини, які перешкоджають проїзду, прибиранню та які порушують правила благоустрою – стоять в парках, на газонах, дитячих майданчиках. Евакуатори забирають машини на спецмайданчик, там вони стоятимуть не більше року.

Потім їх утилізують або ж оцінять і продадуть. Але якщо власник захоче забрати авто, він може звернутися в управління безпеки міста. Заплатить 255 грн. адмінштрафу та 720 грн. за послуги евакуатора на переміщення на спецмайданчик. Перебування на штрафмайданчику протягом семи днів коштує 144 грн. за добу, після цього терміну – по 24 грн. за добу.

Відео