Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Поляки планують вимагати на кордоні негативний тест на коронавірус
22 Лютого, 13:47

Поляки планують вимагати на кордоні негативний тест на коронавірус

Польща розглядає можливість запровадження вимоги негативного тесту на коронавірус для в’їзду в країну. Нові правила можуть оголосити вже цього тижня, повідомили топ-посадовці охорони здоров’я країни. Про це пише «Європейська правда» з посиланням на видання Niezalezna.

«Ми розглядаємо можливість впровадження системи, згідно з якою перетин нашого кордону, особливо південного, був би можливим у випадку надання негативного результату тесту на коронавірус», – сказав заступник міністра охорони здоров’я Вальдемар Краска.

Інформацію TVN24 підтвердив міністр охорони здоров’я Адам Недзельський. Він зазначив, що людині з негативним результатом тесту на коронавірус не доведеться відбувати карантин після в’їзду в країну. Додав, що негативний тест буде не пропуском для в’їзду в країну, а пропуском для виходу з карантину.

«Прикордонники заявляють, що для досягнення цієї оперативної спроможності на окремих прикордонних пунктах потрібно приблизно 48 годин. Думаю, що до кінця тижня це стане фактом», – сказав Недзельський. – Ймовірно, це буде мати місце на південному і західному кордоні».

На питання про те, що буде з тими, хто працює за кордоном і кожен день їздить на роботу, міністр відповів, що це рішення має бути дуже добре опрацьовано.

«Але в цілому це тестування буде нормою. Подивимося, чи допустимо ми будь-які винятки щодо цього», – додав він.

За його словами, Польща перебуває на порозі третьої хвилі епідемії коронавірусу, яка, ймовірно, досягне піку в кінці березня або початку квітня.

Фото: ілюстративне

 

Схожі новини