Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Поліцейський налетів, дубінкою по спині вдарив”,- постраждала під час вчорашнього конфлікту у Соснівці
22 Вересня, 10:59
logo-black

“Поліцейський налетів, дубінкою по спині вдарив”,- постраждала під час вчорашнього конфлікту у Соснівці

Тетяна Пасічник

Вчора на залізничній станції “Соснівка” правоохоронці силою розігнали активістів, які блокували вагони з російським вугіллям. На місце конфлікту вийшли і місцеві мешканці. Стверджують – їх поліцейські побили також.

У прямій трансляції у Фейсбук, яку вчора на місці події знімав депутат Червоноградської міської ради Олег Стельмах, місцева мешканка розповідає, як її побив один зі службовців.

“Я стояла разом з хлопцями, поруч були поліцейські, вони вже поставили свій кордон. Я його обійшла і переходила дорогу. Поліцейський на мене налетів. Яке попередження? Ніхто нікого не попереджав, – розповідає жінка. – Став мене бити. Дубінкою ззаду по спині вдарив. Мене витягнув якийсь чоловік, його за це просто поліцейські “запакували” і повезли. А я стояла і плакала, бо він за мене заступився”.

Стельмах каже, завдяки тому, що в соцмережі поширювали відео конфлікту, на місце масово з’їжджались люди.

“Приходили пішки, також приїжджали машинами з різних міст і сіл, щоб підтримати активістів, – розповідає LMN депутат Червоноградської міської ради Олег Стельмах. – Були люди абсолютно різної вікової категорії: і похилого віку, і молодь збиралась. Навіть були матусі з візочками, дітей з собою брали. В інтернеті поширювались відео з конфлікту, тому люди казали, не могли сидіти вдома. Те, що люди мали ознаки побиття – однозначно. Були з синцями, гематомами. Однак де саме вони їх отримали і чи від рук правоохоронців я не можу стверджувати, бо не був очевидцем, приїхав вже пізніше”.

Командир батальйону “Донбас” на сторінці Фейсбук заявляє – незважаючи на вчорашній арешт, вони не здаються.

“Настає ранок. Сидимо біля костра, разом з жителями Соснівки, ветеранами АТО і всіма тими хто приїхав підтримати Блокаду. Чекаємо. Блокада встояла. І найближчим часом буде розширюватися”, – написав.

Нагадаємо, активісти блокують вугілля з початку вересня.

Фото:  з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини