Поліція каже, що під час ракетного удару у Львові були зачинені щонайменше 10 укриттів: Садовий заперечує – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Поліція каже, що під час ракетного удару у Львові були зачинені щонайменше 10 укриттів: Садовий заперечує
06 Липня, 15:06

Поліція каже, що під час ракетного удару у Львові були зачинені щонайменше 10 укриттів: Садовий заперечує

Сьогодні, 6 липня, поліція відкрила кримінальне провадження через зачинені укриття у Львові під час нічної повітряної тривоги. Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко повідомив, що вони зафіксували щонайменше 10 таких випадків.

“Отримали інформацію про щонайменше 10 зачинених укриттів у Львові під час нічного обстрілу. Обурлива ситуація. Стільки уваги, вимог, суворих рішень. А висновки деякими відповідальними особами так і не зроблені”, – заявив він.

Водночас міський голова Львова Андрій Садовий каже, що біля будинку, куди влучила російська ракета, укриття працювали.

«Наведу простий приклад – тут біля будинків, які зруйновані, є дуже велике укриття. Щоб ви зрозуміли, на час тривоги, там було всього п’ять людей. І люди, які зазнали уражень, це люди, які не пішли в укриття. Велика кількість людей проігнорувала сигнал тривоги. Оце є трагедія. Так, можливо, деякі укриття не є ідеальними. Але вони є. Вони в робочому стані», — заперечив мер Львова у коментарі «Радіо Свобода».

Зазначимо, поліція Львівщини відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.135 Кримінального кодексу України – «Залишення в небезпеці»

Відео