Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Поляки передали обладнання для Центру легеневого здоров’я у Львові
24 Квітня, 14:44
logo-black

Поляки передали обладнання для Центру легеневого здоров’я у Львові

Три медичні аспіратори отримав сьогодні Львівський обласний Центр легеневого здоров’я. Обладнання призначене для реанімаційних відділень і воно вкрай потрібне для боротьби важких легеневих недуг, в тому числі і коронавірусу.

21_1587716741_3648x2432_1_0

«Львівщина продовжує протидію коронавірусу. Щодня до цієї боротьби долучаються бізнес, громадські організації, небайдужі громадяни. Одне з основних завдань – укомплектування лікарень і підвищення захисту. Сьогодні ми передаємо медичні аспіратори для Центру легеневого здоров`я, які закупило Генеральне консульство Республіки Польща. Хочу окремо подякувати Елізі Дзвонкєвіч, Генеральному Консулу Республіки Польща у Львові за таку важливу допомогу», – зазначив голова Львівської ОДА Мваксим Козицький.

Обладнання вартістю 128 400 грн придбане польським Фондом міжнародної солідарності за кошти Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Така допомога, кажуть поляки, для Львівщини не остання.

«Це – лише початок. Плануємо також допомогти госпіталю у Винниках, лікарням у Рудках та Сокалі. Туди теж маємо намір передати необхідне обладнання, – наголосила Генеральний консул Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкєвіч. – Вважаємо, що співпраця, солідарність та взаємно підтримка в таких умовах є надзвичайно важливою та результативною».

19_1587716757_3648x2432_1_0

У Центрі легеневого здоров’я говорять аспіратори допоможуть у лікуванні важкохворих пацієнтів.

«У нас в реанімаційному відділенні більше 20 ліжок. Тому отримане сьогодні обладнання зможе значно підсилити роботу відділення. Щиро вдячні за таку підтримку нашим сусідам”, – каже Любомир Рак, директор Центру легеневого здоров’я.

Лікар розповів, що зараз у клініці 26 пацієнтів із пневмонією. З них 5 із підтвердженим діагнозом коронавірус. Ще 4 осіб чекають результату тестів.

«Кількість пацієнтів, порівняно з минулим роком, як ми спостерігаємо, зараз не зросла, зросла важкість пацієнтів. Троє хворих, які перебували у нас у реанімаційному відділені, нам, на жаль, не вдалось врятувати. А от четверо хворих на коронавірус уже вилікувались та виписані з нашої медустанови», – додав Любомир Рак.

За словами лікаря, у Центрі легеневого здоров’я вже одужало і 4 медики.

Нагадаємо, 22 квітня, померла санітарка, яка працювала у фтизіатричному відділені Центру легеневого здоров’я. За словами директора медустанови, жінка заразилась побутовим шляхом, контакту із хворими не мала. Також недугу підхопив і лікар цього відділення. Зараз його стан здоров’я задовільний.
ФОТО: ЛОДА

Схожі новини