Помер від важких поранень: дрогобицька громада втратила на війні 54-річного Героя | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Помер від важких поранень: дрогобицька громада втратила на війні 54-річного Героя
18 Травня, 09:43

Помер від важких поранень: дрогобицька громада втратила на війні 54-річного Героя

Завтра, 19 травня, громада Дрогобича зустрічатиме конвой з тілом свого захисника Ігоря Кундича. 54-річний воїн помер в лікарні від важких поранень, які отримав у Бахмуті, повідомили у Дрогобицькій міській раді.

Ігор Кундич народився 23 червня 1968 року, проживав у Дрогобичі на вулиці Нечая. Навчався у місцевій школі №8 та Дрогобицькому механіко-технологічному коледжі. Працював на Долотному заводі, згодом займався приватними ремонтними роботами.

У березні 202 року після повномасштабного вторгнення рф Ігор Кундич вирушив на фронт та став на захист України. Служив старшим сержантом 4-ої окремої танкової бригади ЗСУ.

«Дрогобичанин більше року мужньо виконував бойові завдання з захисту рідної країну, практично весь час перебуваючи на передових позиціях фронту. На жаль, 23 квітня воїн отримав сильні поранення в Бахмуті. Незважаючи на спроби лікарів врятувати йому життя, 12 травня дрогобичанин помер», – йдеться в повідомленні.

У Героя залишились батьки, дружина, донька та два сини.

Прибуття конвою з тілом захисника очікується завтра, 19 травня. Час прибуття, проведення парастасу та чину похорону уточнюється.

Похорон відбудеться в церкві Вознесіння Господнього. Поховають Героя на кладовищі на вулиці Пилипа Орлика.

Відео