Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Померла українка, яку польський роботодавець залишив на зупинці під час інсульту
14 Січня, 17:02

Померла українка, яку польський роботодавець залишив на зупинці під час інсульту

У неділю, 12 січня, померла українка, у якої в січні 2018 року стався інсульт у робітничому помешканні у Великопольщі. Про це повідомив колишній Почесний консул України у Познані, голова суспільно-культурного товариства “Польща–Україна” Вітольд Горовський, передає “Польське радіо”.

Посадовець зазначив, що від грудня 2018 року потерпіла Оксана Харченко перебувала у батьків, в селі неподалік Турки.

“Туди я завіз її після багатьох місяців дуже важкої реабілітації. Загалом, її стан був добрий, однак вона так і не змогла рухатися самостійно. Два тижні тому я зв’язувався із сестрою Оксани. Вона сказала, що жінка і далі перебуває у батьківському домі”, – каже Вітольд Горовський.

Також колишній почесний консул повідомив, що довгий час Оксана Харченко хворіла на ниркову недостатність. Остаточна причина смерті не відома.

Нагадаємо, Оксана Харченко разом зі своєю сестрою Наталією приїхали на роботу до Великопольського воєводства у 2017 році. Вони працювали нелегально поблизу Сьроди-Великопольської в овочевій фірмі. У січні 2018 року Оксані стало зле у робітничому помешканні. Її роботодавець не викликав швидку і не надав жінці жодної допомоги. Він вивіз Оксану на зупинку громадського транспорту і залишив її там. Говорив, що вона була п’яною. Внаслідок цього випадку Оксану паралізувало. Майже рік вона проходила реабілітацію в одному із осередків поблизу Лєшна. На той час Оксані Харченко було 43 роки.

Проти роботодавця Оксани Харченко відкрили кримінальну справу. Він заплатив потерпілій грошову компенсацію і легалізував її попередню роботу у своїй фірмі.

Фото: Варта1.

Схожі новини