Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Померлий житель Старосамбірщини міг заразитися коронавірусом у лікарні
17 Травня, 19:02
logo-black

Померлий житель Старосамбірщини міг заразитися коронавірусом у лікарні

Сьогодні стало відомо про смерть чоловіка зі Старосамбірщини з підтвердженим COVID-19. Це 66-річний мешканець Міженця. Він помер ще 14 травня, однак аналізи ПЛР-тестів отримали лише нині.

LMN дізналася подробиці трагедії.  Як розповів голова Міженецької ОТГ Володимир Брицький, кілька днів тому чоловік мав операцію у Стрийській районній лікарні. Тут, нагадаємо, виявили трьох інфікованих коронавірусом медиків. Терапевтичне відділення закрили на карантин.

«Він приїхав звідти, все було добре, а потім десь через кілька днів почала підніматися температура, йому ставало все гірше. Госпіталізували до Винників. Кілька днів лікувався там. У Винниках і помер. У п‘ятницю вранці привезли в село. Ховали дуже обережно, хоч і про коронавірус ще не знали: тіло до церкви навіть не заносили, на похороні була тільки найближча родина», – розповідає LMN Володимир Михайлович.

У Львівській ОДА повідомили, чоловік мав супутні захворювання – ішемічну хворобу серця, кардіосклероз, серцево-судинну недостатність. Однак люди кажуть, він почувався нормально – працював, як усі в селі, порався по господарству.

Померлий жив з дружиною. Має двоє вже дорослих дітей.

«Це була дуже порядна людина. Колись працював у радгоспі місцевому. Його у селі всі поважали, ніхто і слова б поганого не сказав. Шкода, що так швидко помер», – додає Володимир.

Нагадаємо, за даними Львівського обласного лабораторного центру, досі на Старосамбірщині офіційно зареєстровано два випадки зараження коронавірусом. Статистика в районі не змінювалася понад місяць.

Фото (ілюстрація): Главком

Схожі новини