Порошенко відвідав Червоноград та Жовкву | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Порошенко відвідав Червоноград та Жовкву
23 Лютого, 19:22
logo-black

Порошенко відвідав Червоноград та Жовкву

Антоніна Скляренко

Сьогодні, одразу після відвідин Львова, Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною поїхали у Червоноград. На центральній площі міста провели зустріч з громадянами, поспівчували родичам загиблих шахтарів та відкрили інклюзивно-ресурсний центр.

До приїзду Президента Червоноград готувався за два дні, відтоді, коли офіційно підтвердили візит Гаранта. У місті ретельно прибирали центральні вулиці, малювали бордюри, встановили нові лавочки та смітники. Місцеві навіть жартували у соцмережах, що в Україну знову вертаються совкові часи.

«У четвер дощ лив, калюжі по місту, а наші комунальники бордюри вапном мастили. Коли вже той совок з людей вийде? Хай би подивився на реальний стан речей, проїхався дорогами до Великих Мостів, зайшов води попити в першу ліпшу квартиру або ж під перший ліпший двір сходив, заглянув, скільки використаних шприців валяється, скільки пляшок. З тим чогось ніхто не наводить порядку.  Відчув би, як насправді місто шахтарів живе», – написав у Фейсбуці Антон Рілько.

Президент дорогою до Червонограда таки відвідав Великі Мости. Зайшов у церкву Пресвятої Богородиці, зустрівся з громадою.  Подякував прихожанам за те, що вони одні із перших перейшли до Православної Церкви України. Тим часом дружина Президента урочисто відвідала інклюзивно-ресурсний центр Червонограда, який спеціалізується на фаховій психологічній та педагогічній підтримці діток від 2 до 18 років. Опісля подружжя разом навідались у церкву Святого Йосафата та поклали квіти до пам’ятника загиблим шахтарям. Подружжя перших осіб держави радо спілкувались з людьми, тиснули руки та фотографувалися.

Вже о 16.00 Президента чекали на Вічевому майдані Червонограда. Тут заздалегідь встановили сцену із промовистим гаслом, яке часто використовують у політичній рекламі Порошенка як кандидата на пост Президента – «Ми йдем своїм шляхом». Люди почали збиратися ще до обіду.  Довкола сцени охорона виклала спеціальну металеву огорожу. Проходячи повз неї, Порошенко тиснув руки всім, хто стояв у перших рядах. На президентську промову зібралося близько 5 тисяч громадян.

«Ми разом, не дозвойляймо нікому руйнувати нашу єдність. Тому що ми дуже добре вивчили уроки нашої історії, коли Україна зникла з мапи світу, бо лідери держави не трималися єдності», – зазначив Порошенко.

Гарант також розповідав червоноградцям про важливість Томосу для України та як необхідно триматися разом у боротьбі проти Кремля. На слова про наповнення бюджету, спрощення розмитнення авто та підняття пенсій Порошенка з натовпу підтримували бурхливими оплесками. Під кінець очільник держави підвів і до того, за кого має голосувати народ на виборах 31 березня.

«План Путіна не змінився, він прагне знищити українську державу. Він прагне, щоб Україна або на колінах повзала перед ним, або хіхікала, – сказав емоційно. – Путін не одноразово заявляв, що його задовольнить будь-який вибір українців, крім Порошенка. Путін включився за агітацію за Порошенка,  – засміявся. – Тому нас українців влаштовує той кандидат, який буде неприйнятним для Путіна».

Вже близько 18.00 вечора Президент відвідав Жовкву. Тут у нього був запланований ще один виступ до народу.

ФОТО: www.youtube.com/watch?v=A8vSIB8Ut4A

Відео