Потрібна допомога 12-річній дівчинці з Жовківщини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Потрібна допомога 12-річній дівчинці з Жовківщини
05 Лютого, 10:55
logo-black

Потрібна допомога 12-річній дівчинці з Жовківщини

12-річній Богдані Великій з села Стара Скварява, що на Жовківщині, потрібна фінансова допомога. У дівчинки складний діагноз – синдром Ді-Джорджі, і їй необхідна постійна реабілітація. Дитина за своє життя перенесла низку надскладних операцій. Лікарі не давали шансів на одужання, проте щоразу Богданка доводить протилежне.

До нас звернулась мама дівчинки, Василина Велика, з проханням допомогти, оскільки сім’я не має змоги оплатити лікування самотужки.

«Зараз лікування коштує майже 20 тисяч гривень. Також варто врахувати додаткові процедури. Окрім цього, 6 тисяч я плачу за квартиру, де проживаю протягом реабілітації. Загалом виходить близько 30 тисяч гривень», – розповідає мама Богданки.

Нагадаємо, раніше Львівська Мануфактура Новин вже писала про Богданку і зверталася до небайдужих допомогти сім’ї зібрати кошти на реабілітацію. Востаннє, за словами пані Василини, зібрали 7 тисяч гривень. Ці гроші жінка витратила на квартиру, де вони проживали, поки проходили чергову реабілітацію.

Василина також розповіла, що за цей час донька почала ходити, тримаючись за руку.

«За цей час у нас мало що змінилося. Їздимо до школи. Богданка не говорить, лише такі слова як «мама» чи «баба». Минулого року ми зробили операцію на ногу, на яку чекали 2 роки, і тепер вона дуже вдало ходить за руку. Це для нас велике щастя, адже раніше вона не ходила взагалі», – ділиться жінка.

Додамо, Богданка проходить реабілітацію у двох львівських закладах – реабілітаційному центрі «Еліта», що на проспекті Чорновола, та у Львівському міжрегіональному центрі соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів, що на Хуторівці.

Хто має можливість допомогти родині у боротьбі за здоров’я маленької Богданки, просимо надсилати кошти за реквізитами:

4149 4991 1503 3688 (Приватбанк) Велика Василина

5167 4900 7546 6533 (Ощадбанк) Велика Василина

Відео