Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Повішеного десятикласника з Бродівщини знайшли біля виноградника
14 Квітня, 15:59
logo-black

Повішеного десятикласника з Бродівщини знайшли біля виноградника

Юлія Швидко

Вчора у селі Лагодів Бродівського району знайшли тіло 16-річного учня 10 класу Берлінської загальноосвітньої школи. Повішеного хлопця у дворі біля виноградника побачили двоє односельчан, які їхали підводою попри обійстя, де покійний жив з мамою та сестричкою.

«Досі не можемо в це повірити. Він ще у п’ятницю був в школі. Як, завжди, сиділи за однією партою, розмовляли, сміялися. Навіть не знаю, що могло трапитися. Ніколи про таке й не говорив. Якось казав, що вже вирішив: після школи піде вчитися на слюсара. Хотів мати добру роботу. У нього є маленька сестричка, ще до школи не ходить. Любив її страшенно, завжди про неї щось розповідав. Це була добра та відкрита людина. Не пам’ятаю випадку, аби комусь колись відмовив у допомозі», – говорить LMN однокласниця хлопця Романна.

У селі кажуть, що у суботу зранку школяр збирався допомагати сусідам садити картоплю. Не пішов. Перед таким вчинком залишив передсмертну записку. Що у ній, наразі не розголошують. Правоохоронці з’ясовують, що змусило хлопця  покінчити життя самогубством.

«10 років тому так само вчинив його батько. Треба було цьому жахливому випадку приділити більше уваги – освятити місце, де це трапилося. Бо ж нечистий має велику силу. Треба багато сил докласти, аби від людей відчепився», – бідкається отець Ігор Крук, місцевий священик.

Наразі хлопця поховають без священика. Після 40 днів його гріб опечатають за християнськими традиціями.

Фото: ілюстративне

Схожі новини