Пожежники врятували з полум’я кролика у Харкові | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Пожежники врятували з полум’я кролика у Харкові
23 Березня, 15:48

Пожежники врятували з полум’я кролика у Харкові

Пожежники однієї з рятувальних частин Харкова врятували життя кролику, якого залишили господарі через війну. Про це інформує ДСНС України у фейсбуці.

Днями вогнеборці гасили пожежу у житловому кварталі Харкова, що була спричинена ворожим обстрілом. Раптом один з працівників крізь дим помітив за диваном маленькі вушка, то був домашній кролик, що лишився на самоті. Пожежа обсмалила вуса та хутро, тваринка тремтіла від холоду. Рятувальники дістали його з-під завалів та зігріли.

«Знайомтесь, це — харківський кролик Лакі. Ще кілька днів тому він був домашнім, але і у його життя увірвалася війна. В одну мить він виявився нікому не потрібним і ризикував загинути страшною смертю, якби не рятувальники», — пишуть на сторінці.

Оскільки господарів не знайшлося, хлопці залишили кролика у пожежній частині. Там у нього є свій куток, їжа та турбота.

Служба ДСНС стверджує, що навіть у найтемніші часи завжди є місце для людяності і гуманності.

Відео