Правоохоронці розпочали розслідування смерті хлопчика, який впав в кому після видалення молочних зубів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Правоохоронці розпочали розслідування смерті хлопчика, який впав в кому після видалення молочних зубів
17 Січня, 10:05

Правоохоронці розпочали розслідування смерті хлопчика, який впав в кому після видалення молочних зубів

На Львівщині правоохоронці розслідують обставини смерті 5-річного Велеса Пашника, який впав у кому після видалення молочних зубів під загальним наркозом у львівській клініці “Ori-Dent”. Після 37 діб у комі, 13 січня, серце Велеса зупинилось. Вчора, 16 січня, дитину поховали. Про це пише Суспільне.

За словами керівника відділу захисту інтересів дітей та протидії насильству Львівської обласної прокуратури Юрія Матлаха, за фактом загибелі дитини правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 140 ККУ. Наразі справа перебуває на етапі досудового розслідування.

“Здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом можливого неналежного надання професійних обов’язків медичними працівниками, що призвело до тяжких наслідків. В ході досудового розслідування будуть призначенні експертні дослідження, за результатами яких буде надана належна оцінка діям медпрацівників. Вживаємо усіх заходів для повного і всебічного дослідження обставин справи”, — каже Юрій Матлах.

За словами Юрія Матлаха, медпрацівникам загрожує до 3 років позбавлення волі або до 5 років обмеження волі, а також заборона займатися медичною діяльністю на строк до 3 років.

Відео