Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Представники “Батьківщини” заявляють про переслідування з боку СБУ
12 Березня, 18:16
logo-black

Представники “Батьківщини” заявляють про переслідування з боку СБУ

Проти членів Дільничних виборчих комісій від кандидата у президенти України Юлії Тимошенко СБУ почала репресії, — про це на своїй сторінці написав львівський політолог, керівник  громадської організації «Львівська політика» Андрій Вихопень.

Активіст пише, що до них телефонують, викликають на допит і «мяко» пропонують відмовитись від участі у виборах за кадидата Тимошенко. Навіть вказав номер, із якого надходять дзвінки — 063-073-68-85

Андрій Вихопень наголошує, що  СБУ напряму підпорядковується Президенту Порошенку. А той, начебто розуміючи програшність своєї участі на виборах, вирішив почав терор проти громадян України, які підтримують кандидата Тимошенко.

 

 

«З одного боку, використання силових чи правоохоронних органів у політичних цілях — погана українська традиція. Керівників таких структур часто призначають за політичними квотами від певних партій чи в результаті конкретних домовленостей. Як наслідок, вони не забезпечують незалежності співробітників від політичного тиску. Особливо в умовах жорсткої та цинічної президентської кампанії 2019. І ми вже не раз бачили, як різні органи були інструментами впливу чи пресу на кандидатів-суперників влади. Тому офіційна реакція СБУ на ситуацію мала б бути оперативна», — коментує LMN політичний експерт Олексій Роговик.

 

 

«З іншого боку, політичні супротивники часто намагаються сформувати інформаційний привід і «роздути» щось з метою політичного піару і привернення уваги ЗМІ до конкретного політика чи партії. Щоб подібні звинувачення не були голослівними, партії мають представляти якомога більше доказів тиску. Це може бути запис розмови з погрозами, заяви членів відповідних комісій про тиск, надання інформації про час та зміст дзвінків. Звичайно, зі зверненням у інші правоохоронні органи. Усі сторони мають докласти максимальні зусилля для забезпечення чесності виборів», — додав політичний експерт.

Фото: ілюстративне

Схожі новини