Пробита легеня та розтрощений хребет: у Львові врятували десантника | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Пробита легеня та розтрощений хребет: у Львові врятували десантника
16 Травня, 20:03

Пробита легеня та розтрощений хребет: у Львові врятували десантника

У Львові, спеціалісти центру реабілітації НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN),  упродовж двох місяців витягали з того світу десантника у надважкому стані з пробитою легенею та розтрощеним хребтом. Про це повідомили у Львівській міській раді.

«35 днів Михайло не міг дихати самостійно, а нижня частина тіла захисника – паралізована. Та попри це, після завершення реабілітації захисник хоче повернутися до війська, аби навчати інших воїнів, як протистояти ворогові»,- йдеться в повідомленні.

Михайлові 40 років, він з міста Бердичів, що на Житомирщині. У минулому він  працював автомеханіком. У червні 2022 року чоловік добровільно поповнив лави десантників. Під час мінометного обстрілу на Запорізькому напрямку зазнав важкого поранення. 

Уламки ворожої міни пройшли крізь ліву лопатку та легеню, розтрощили хребет та дістали до спинного мозку. 

«За життя Михайла боролися лікарі чотирьох міст: Запоріжжя, Дніпра, Києва та Львова. У Національний реабілітаційний центр UNBROKEN у Львові захисник поступив усе ще у важкому стані. Був знерухомлений та не міг дихати самостійно»,- повідомляють у міській раді.

Понад місяць чоловік перебував на апараті ШВЛ у реанімації.  Михайло вже досяг певних успіхів. Він не лише самостійно дихає, а й рухає руками та може самотужки їсти.

Відео