Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Пройдуть тестування на знання законів та IQ”: на посади голів РДА зголосилося 570 кандидатів
16 Вересня, 18:52

“Пройдуть тестування на знання законів та IQ”: на посади голів РДА зголосилося 570 кандидатів

Станом на понеділок, 16 вересня, 570 осіб зголосилися до участі у відборі на посади голів РДА на Львівщині. Вони заповнили заявки на сайті проекту команди Зеленського – LIFT, повідомляє zaxid.net.

Про це розповів заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

«Охочі проходять усі етапи відбору. Після цього кандидатури будуть подані на розгляд голови ОДА та проходитимуть з ним співбесіду», – повідомив Холод.

При цьому він не зміг повідомити більш детально, на посади голів у яких районах найбільше претендентів, а де – найменше.

Як пояснив заступник голови ЛОДА, після заповнення заявки, кандидати проходять тестування на знання законів України, на IQ, психологічні тести. Після співбесіди з Маркіяном Мальським буде здійснено подання  до Києва про їх призначення.

Заявки від охочих обійняти посади приймають досі. Наприкінці відбору в ЛОДА пообіцяли оприлюднити прізвища та інформацію про кандидатів.

Як повідомлялося, у середині серпня 2019 року голова Львівської ОДА Маркіян Мальський повідомив, що нових голів РДА на Львівщині шукатимуть за допомогою новоствореного проекту команди Зеленського – LIFT. Відтак усі кандидати на посади голів РДА мали заповнити анкети та завантажити свої резюме на спеціальному сайті.

 

Фото: з відкритих інтернет-джерел

  • 0
  • 783
Схожі новини