Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Прокуратура назвала винних в обвалі будинку у Дрогобичі, під час якого загинуло восьмеро людей
03 Серпня, 16:19

Прокуратура назвала винних в обвалі будинку у Дрогобичі, під час якого загинуло восьмеро людей

Прокурори передали до суду справу щодо комунальників, через службову недбалість яких 28 серпня торік стався обвал будинку на вул. Грушевського у Дрогобичі. Про це йдеться на офіційній Фейсбук-сторінці прокуратури Львівщини.

Тієї ночі, близько третьої години, стався обвал частини другого під’їзду будинку №101/1. Загинуло 8 осіб, стільки ж травмувалось. Крім цього, повністю зруйновано приміщення семи квартир та перукарні, розташованої на першому поверсі. Це завдало мешканцям шкоди на суму майже 30 млн грн.

«Будинок обвалився через неналежне виконання професійних обов’язків працівниками міського комунального підприємства. Торік затримали головного інженера та начальника дільниці із обслуговування та ремонту житлового фонду комунального підприємства Дрогобицької міськради. Вони неналежно проводили періодичні обстеження будинку, планові загальні та профілактичні огляди та не виявили непридатності будинку для подальшої експлуатації, -заначив в. о. керівника Дрогобицької місцевої прокуратури Володимир Рубцов. – Вони не звернули уваги на скарги мешканців будинку на те, що дім просідає, скрипить, там не закриваються двері. Ще три роки до трагедії люди казали, що у підвалі стоїть вода, у будинку з’явилися тріщини. Реакції не було».

Досудове розслідування, яке здійснювалось слідчими поліції під керівництвом Дрогобицької місцевої прокуратури, завершене. Далі справу розгляне Дрогобицький міськрайонний суд.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини