Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Прокуратура почала розслідування за фактом смерті 25-річного Олега Кулиняка
29 Жовтня, 15:18

Прокуратура почала розслідування за фактом смерті 25-річного Олега Кулиняка

Вчора ввечері на сторінці Прокуратури Львівщини з’явилося повідомлення про початок розслідування смерті 25-річного онкохворого Олега Кулиняка, який помер від коронавірусу, начебто через неналежне виконання службових обов’язків лікарів.

 «Прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за фактом ненадання без поважних причин працівниками однієї з лікарень Львова допомоги хворому, що спричинило смерть останнього, – йдеться у повідомленні. – Підставою для початку кримінального провадження стала інформація у ЗМІ щодо бездіяльності лікарів однієї з міських клінічних лікарень Львова, у якій за кілька днів до смерті перебував пацієнт і з якої його виписали без надання належної медичної допомоги, внаслідок чого чоловік помер 22 жовтня цього року».

Досудове розслідування у цьому провадженні доручено слідчому управлінню Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Нагадаємо, Олег Кулиняк мав онкологічну хворобу. Нещодавно у нього стався крововилив і він перебував у 5-ій міській лікарні Львова. Під час проходження лікування Олег підхопив коронавірус. Зі слів дружини, заразився від іншого пацієнта. Оскільки відділення, в якому лежав чоловік, закрили на карантин – його відправили додому. За декілька днів, 22 жовтня, Олега не стало.

Схожі новини