Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Провалився під кригу: в озері на Яворівщині знайшли тіло 25-річного відпочивальника
09 Лютого, 12:16
logo-black

Провалився під кригу: в озері на Яворівщині знайшли тіло 25-річного відпочивальника

Вчора, 8 лютого, на території бази відпочинку «Лісова казка» в селі Віжомля на Яворівщині знайшли тіло молодого чоловіка. Мертвого 25-річного Михайла зі села Новосільці, що належить до Судовишнянської ТГ, з місцевого озера витягнули працівники Львівської Центральної рятувально-водолазної служби. Правоохоронці зазначають, що чоловік загинув не насильницькою смертю. Припускають, що він випадково провалився під кригу.

«Йому у листопаді виповнилося тільки 25 років, а вже пішов зі життя. Михайло – з досить хорошої родини. Мешкав з батьками, сестрою та її сім’єю, ще у них старенька бабуся живе. Ніколи не сварилися, не конфліктували, завжди знаходили спільну мову. Михайло був товариським та привітним, – розповідає LMN староста села Оксана Павлів. – Що трапилося на цьому озері, ніхто точно не знає. Можливо, поїхав на риболовлю та не втримався на кризі».

Сьогодні Михайла поховають на цвинтарі у рідному селі.

У Віжомлі ж зазначають, що на їх озері часто трапляються такі нещасні випадки. Пригадують, як два роки тому втопився 16-річний місцевий мешканець.

Нагадаємо, що 5 грудня до львівських рятувальників надійшло повідомлення про те, що в озері на території військової частини «Міжнародний центр миротворчості та безпеки» у селі Старичі Яворівського району зникли два рибалки. У той день їх шукали до 11 години вечора, але не знайшли. Наступного дня, 6 грудня, рятувальники виявили їх тіла. Покійні виявилися військовослужбовцями – 54-річним прапорщиком та 51-річним старшиною, інструктором з водіння військової частини А2600.

Фото: Фейсбук

 

Схожі новини