Проїзд у львівських маршрутках може подорожчати до 8 гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Проїзд у львівських маршрутках може подорожчати до 8 гривень
09 Листопада, 12:50

Проїзд у львівських маршрутках може подорожчати до 8 гривень

Слідом за електротранспортом у Львові хочуть підвищити вартість проїзду у міських автобусах. Наразі мова йде про 8 гривень. Відповідний проєкт рішення «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті» розмістили на сайті міськради Львова, передає Львівський портал.

Як йдеться у проєкті, до мерії у листопаді звернулися перевізники Львова з проханням підвищити вартість проїзду у маршрутках. Все через зростання цін на ринку нафтопродуктів, підвищення зарплатні та немалі ціни на запчастини.

«Встановити тариф на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті для автобусів, які працюють у «звичайному режимі», у режимі «експрес» та «маршрутне таксі» у розмірі 8 грн за 1 поїздку», – йдеться у зверненні.

Коли цей проєкт рішення подадуть на розгляд виконавчого комітету ЛМР поки невідомо.

У документі також наведені розрахунки на витрати на прикладі Львівського комунального АТП №1, згідно них вартість перевезення одного пасажира становить в середньому 10,15 грн. По інших підприємствах розрахунки такого тарифу коливаються від 10, 12 до 10, 51 грн. Тому 8 гривень можливо ще й не межа.

Востаннє ціни на проїзд у маршрутках Львова зросли у лютому цього року. Тоді тариф підняли до 7 гривень.

Нагадаємо, у Львові має подорожчати проїзд у трамваях і тролейбусах: вартість зросте із 5 до 6 гривень. Правда також невідомо, коли саме це запровадить виконавчий комітет.

  • 0
  • 110
Відео