Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Причастя одноразовою ложечкою, Літургія – на вулиці: санітарний лікар придумав,  як зупинити пандемію на Львівщині
31 Липня, 19:07

Причастя одноразовою ложечкою, Літургія – на вулиці: санітарний лікар придумав, як зупинити пандемію на Львівщині

Головний санітарний лікар Львівської області Роман Павлів сьогодні, 31 липня,  скерував  у Львівську ОДА подання, в якому надав інформацію щодо захворюваності на Covid-19 серед священиків та прихожан. В опублікованому «Високим замком» документі йдеться про те, що одним із джерел інфікування коронавірусом може бути перебування людей у церквах під час богослужінь. Напередодні про церкви, як головне джерело інфікування на заході України, особливо у селах, заявляв міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Зокрема, за даними лабораторного центру, випадки Covid-19 серед священиків реєструються практично у всіх районах Львівщини. У Жовківському районі, наприклад, захворіло 5 священиків, після чого коронавісну інфекцію виявили у 35 контактних осіб. У Яворівському районі захворіло 6 священників з різних населених пунктів і, як наслідок, згодом захворіли три контактні особи” – пише Захід. нет.

Роман Павлів пропонує проводити Богослужіння лише на відкритому повітрі.  Бо за інформацією обласного лабораторного центру, недотримання санітарних норм у церквах є однією з причин зростання кількості захворілих на коронавірусну інфекцію.

1-72
2-48
Схожі новини