У Львові викрили нові деталі схеми, за якою військовозобов’язаних чоловіків фіктивно влаштовували на роботу, щоб вони могли отримати бронювання від мобілізації. За даними слідства, колишня директорка одного з комунальних підприємств організувала цю схему за гроші. До неї долучилася головна економістка, яка забезпечувала «паперове» оформлення працівників. Чоловіків офіційно зараховували на різні посади — двірників, водіїв, слюсаря, муляра. Про це повідомили у прокуратурі.
Загалом таким способом оформили 11 осіб віком від 29 до 46 років. Насправді ж вони не працювали і навіть не з’являлися на підприємстві, бо мали іншу роботу. Попри це, їм нараховували зарплату. Частину цих грошей вони регулярно передавали організаторкам. Один із «працівників» навіть не мав доступу до своєї банківської картки — вона була у фігуранток.