Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Пункт пропуску «Шегині-Медика» знову запрацював
16 Травня, 16:33

Пункт пропуску «Шегині-Медика» знову запрацював

Сьогодні опівночі пункт пропуску «Шегині-Медика», що на українсько-польському кордоні, відновив роботу. Та наразі пропускатимуть лише пішоходів, передає Західне регіональне управління Держприкордонслужби.

«Проте, просимо врахувати, що суміжна сторона інформує про відновлення лише пішохідного сполучення. Пропуск транспортних засобів в пункті пропуску «Шегині-Медика» здійснюватись не буде», – наголошують у Держприкордонслужбі.

Протягом ночі в Україну пройшло 325 громадян, з України – 83, повідомила Галицька митниця. Для громадян, які прямують в Україну, є певні обмеження. Їм пропонують пройти обсервацію, тестування, встановити програму «Дія. Вдома» на смартфонах, попереджають про необхідність проходження самоізоляції за вказаною ними адресою.

Автомобілем українсько-польський кордон під час карантину можна перетнути у пунктах пропуску «Краківець», «Рава-Руська» та «Ягодин».

Нагадаємо, що більшість пунктів пропуску на українському кордоні були закриті з 14 березня.  На українсько-польському кордоні працював лише пункт пропуску «Краківець-Корчова». Пункт пропуску «Рава-Руська-Гребенне» відновив роботу на початку травня.

Фото: Галицька митниця

Схожі новини