“Путін ненавидить Порошенка ще більше, ніж Ющенка”, – Ярослав Кендзьор | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Путін ненавидить Порошенка ще більше, ніж Ющенка”, – Ярослав Кендзьор
31 Січня, 15:48
logo-black

“Путін ненавидить Порошенка ще більше, ніж Ющенка”, – Ярослав Кендзьор

Марта Занюк

Львівські громадські діячі, відомі політики – Михайло Косів, Степан Давимука, Ігор Калинець та Ярослав Кендзьор – сьогодні скликали журналістів, аби офіційно висловити підтримку президенту Петру Порошенку.  Оприлюднили свою передвиборну заяву «Збережемо Україну».

 

«Коли у 2010 році у другий тур пробилися Янукович і Тимошенко, жодного натяку з Москви щодо підтримки Януковича не пролунало. У Кремлі піднімали келихи за перемогу, їх влаштовували обидва кандидати, – нагадав Ярослав Кендзьор. – Сьогодні Путін ненавидить Порошенка ще більше, ніж Ющенка. Адже зараз Україна все більше наближається до Європи».

 

«Вчора я довідався, що розвідка США теж прийшла до тієї думки, що Москва не хоче Порошенка, – додає Ігор Калинець. – Згідна на всіх інших, окрім нього. І ця ненависть Москви до Порошенка – найбільш вагомий доказ, за кого ми маємо триматися».

 

Митець розкритикував Володимира Зеленського за участь у виборах

 

«Зеленський не представляє Україну – ні як патріот, ні як політик, ні як людина, яка розуміється у військовій справі. Мені соромно жити в Україні, коли такі йдуть  на вибори та ще й набирають поважні рейтинги. Василь Стус і ті, які загинули у радянських концтаборах, не зрозуміли б українського народу, що голосує за якогось блазня.»

 

«Це яке треба мати уявлення про державний організм, щоб таку людину підтримувати, – додав Степан Давимука. – Це величезне упущення у вихованні нашої середньої школи і наших університетів. Я звертаюся до батьків: поговоріть з дітьми й виправіть цю позицію».

 

Михайло Косів назвав сім причин, чому підтримує Петра Порошенка. Зокрема за ініціювання децентралізації, Томос, відновлення Збройних сил України, за те, що у центр своєї державної політики Президент поставив мову, за тверду позицію щодо руху України до  ЄС і НАТО.

 

«Гасло Миколи Хвильового «Геть від Москви! Дайош Європу»  – зараз це стає не тільки передвиборчою програмою Порошенка, це його державна діяльність», – наголосив Косів.

 

Політики попросили націоналіста Руслана Кошулинського й інших кандидатів зі Львова зняти свою кандидатуру на користь чинного Президента.

Додамо, під зверненнями львівської інтелігенції підписалися й інші відомі особистості: Юрій Щербак, Дмитро Павличко,  Павло Мовчан, Микола Кульчинський, Микола Горинь, Степан Вовканич та інші.

Фото: Марта Занюк

Відео