Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Путін обіцяє українцям 25% знижки на газ за «спільну чесну роботу»
10 Грудня, 08:13

Путін обіцяє українцям 25% знижки на газ за «спільну чесну роботу»

Президент Російської Федерації Володимир Путін учора в Парижі заявив, що Україна може купувати газ на 25% дешевше, якщо домовиться з Росією про “спільну чесну роботу”.

«Пам’ятайте відомий дитячий віршик: “А у нас в квартирі газ. А у вас?”. І у вас є. І буде. Але може бути набагато дешевше, якщо ми домовимося про спільну чесну роботу. Може бути дешевше на 25%, ніж сьогодні отримує кінцевий споживач, – сказав Путін. – Перш за все, промисловий споживач. Тому що ціна газу для побутового споживача, для громадян, дотується. І ми не можемо вираховувати ціну від ціни, що дотується – це звичайна логіка економічна”.

За лаштунками Нормандської зустрічі в Парижі Володимир Зеленський заявив журналістам, що Україна підпише договір із Росією про поставки газу “за кращими умовами, ніж до цього” – на період “десь посередині” між одним і десятьма роками, передає «УП».

“Немає поки що договору, але я впевнений що в нас більше шансів його підписати за кращими умовами, ніж до цього обговорювали наші представники, коли були дуже складні зустрічі принципово без відповідей, – сказав Зеленський – Дуже складно, коли одна сторона наполягає на одному році, а ми наполягаємо на десяти. Щось ми знайдемо посередині».

Під час брифінгу Зеленський обурювався тим, що на його зустрічі з Путіним були присутні багато людей.

“Обговорювали питання транзиту газу на двосторонній зустрічі. Але я вперше таке бачу – в житті в мене не така велика практика – коли я кажу “двостороння зустріч”, а сиділо з різних сторін від нас по сім людей, – сказав президент. – Це питання про газ ми розблокували і вже на рівні радників буде обговорюватися можливість, форма, об’єм, ціна, деталі договору про транзит газу”.

  • 0
  • 1360
Схожі новини