Радехівську РДА очолить один з найбагатших львівських депутатів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Радехівську РДА очолить один з найбагатших львівських депутатів
26 Лютого, 13:45

Радехівську РДА очолить один з найбагатших львівських депутатів

47-річного Сергія Іваха, який є депутатом Львівської міської ради, сьогодні призначили головою Радехівської РДА. Його попередника торік взяли на хабарі.

Розпорядження про призначення Сергія Іваха підписав Президент. Займати посаду чоловік буде з випробувальним терміном три місяці.

Сергія Іваха називають одним із найбагатших депутатів Львівської міської ради. У січні цього року Івах зареєстрував свої доходи. Вказав, що володіє 57,5 тис. євро, 89 тис. доларів і 1 млн 970 тис. грн. Має 434,7 тис. грн загального доходу. Крім того, у його власності фірма ТзОВ “Діамант Аурум”, що спеціалізується на нерухомості, та автівка Nissan Juke 2011 року випуску.

Ще до лютого цього року Сергій Івах був директором  підприємства “Ортекс”, що займається обслуговуванням напоями, та членом громадської організації “Громада і справедливість”. До міської ради потрапив у 2015 році у складі Блоку Петра Порошенка.

Нагадаємо, Тараса Калиту, який головував у Радехівській РДА, минулого року затримали на хабарі. У листопаді Президент звільнив його з посади.

Відео