Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Реєстрацію на участь у спрощеному ЗНО продовжили
08 Квітня, 18:17

Реєстрацію на участь у спрощеному ЗНО продовжили

Міністерство освіти і науки продовжило реєстрацію на участь у національному мультипредметному тестуванні до 19 квітня.

В Українському центрі оцінювання якості освіти роз’яснили, як заповнити реєстраційні картки випускникам шкіл, учням ліцею/гімназії, студентам коледжів та майбутнім вступникам з окупованих територій.

Якщо ви вже маєте сертифікат учасника ЗНО, увійдіть на свою інформаційну сторінку (номер і PIN-код для входу – на сертифікаті), щоб отримати всю актуальну інформацію щодо подальших дій.

Якщо ви не маєте сертифіката – очікуйте повідомлень від УЦОЯО про те, як отримати номер і PIN-код для входу на свою інформаційну сторінку.

Ви є потенційним учасником вступних іспитувань до закладів вищої освіти, якщо:

  • заповнили реєстраційну картку,
  • зібрали пакет реєстраційних документів, віддали його керівникові закладу освіти або самостійно надіслали до одного з регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Якщо цього року ви закінчуєте здобувати повну загальну середню освіту (учень/учениця ліцею, гімназії чи студент/студентка І-ІІ курсу коледжу) і ще не зареєструвалися для участі в ЗНО і не створили реєстраційної картки, то ще є час це зробити до 19 квітня. Для цього перейдіть за посиланням.

УЦОЯО просить уважно поставитися до заповнення таких полів реєстраційної картки:

  • прізвище, ім’я, по батькові,
  • дата народження, серія (за наявності), номер паспортного документа,
  • номер мобільного телефону.

Відповідні дані є важливими не лише для участі в тестуваннях, а й для подання вами документів для вступу.

Попри скасування державної підсумкової атестації цього року, у реєстраційній картці є поля для вибору предметів ЗНО/ДПА. Їх також необхідно заповнити.

Якщо є змога, роздрукуйте свою реєстраційну картку, заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях, додайте копію паспортного документа (за потреби додайте медичний витяг про потребу створення для вас спеціальних умов для проходження тестувань) і передайте керівникові закладу освіти, де навчаєтеся.

Якщо такої можливості немає, УЦОЯО запевняє, що достатньо просто сформувати реєстраційну картку.

Після вище вказаних дій УЦОЯО найближчим часом повідомить, як дізнатися номер і PIN-код для входу на особисту інформаційну сторінку з актуальною для вас інформацією.

Крім того, якщо ви не маєте змоги скористатися засобами поштового зв’язку, надішліть документи на електронну адресу Вінницького РЦОЯО: vintest@vn.testportal.gov.ua.

У темі листа вкажіть: Прізвище_реєстраційні документи.

Схожі новини