Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Недостатньо населення: Заболотцівську ОТГ хочуть ліквідувати
28 Січня, 10:10
logo-black

Недостатньо населення: Заболотцівську ОТГ хочуть ліквідувати

Софія Мінджоса

Учора, 27 січня, відбулися публічні консультації щодо доопрацювання перспективного плану ОТГ. На ній влада та місцеве населення намагалися вирішити проблему подальшого існування Заболотцівської ОТГ, що у Бродівському районі.

“Заболотцівська ОТГ одна з найуспішніших в Україні. Її індекс податкоспроможності постійно зростав. Громада показувала хороший результат. Однак, на думку влади, у неї не достатня кількість населення. Хоча, як на мене, є набагато важливіші критерії для формування ОТГ, – каже LMN активіст, який займається проблемами ОТГ на Львівщині, Віталій Горбатенко. – Тому запропонували її розширити приєднавши Підгорецьку, Пониковицьку та Ясенівську сільради. Однак голови двох останніх рад заявили, що вже від грудня ведуть процес об’єднання. Тому влада вирішила, що потрібно знайти інше рішення, яке дозволить вберегти Заболотцівську ОТГ”.

Зазначимо, Заболотцівська ОТГ утворилася 7 серпня 2015 року об’єднавши дві сільські ради.

Сьогодні передбачені публічні консультації для Миколаївського, Пустомитівського та Жовківського районів.

Нагадаємо, 23 січня обговорювали майбутнє Самбірського, Жидачівського та Городоцького (в частині приміської зони Львова) районів. До кінця тижня планують завершити усі консультації.

Фото: Правда.ІФ

Схожі новини