Рідні чекали на його двотижневу відпустку: на фронті загинув захисник з Яворівщини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Рідні чекали на його двотижневу відпустку: на фронті загинув захисник з Яворівщини
08 Лютого, 16:22

Рідні чекали на його двотижневу відпустку: на фронті загинув захисник з Яворівщини

Під Авдіївкою, під час виконання бойового завдання 2 лютого загинув яворівчанин Ігор Вергун. Ще нещодавно Ігорю Степановичу обіцяли двотижневу відпустку, щоб поїхати додому та зустрітися з рідними. Але не судилося, зазначають у Яворівській міській раді.

Народився Герой у Черниляві, але друзів знаходив усюди: в Нагачеві, де навчався, Новояворівську та різних кутках України. Був щирим, безвідмовним, порядним та добрим чоловіком, батьком, братом. Ігор Степанович був дуже працьовитою людиною, багато чим цікавився, тому за своє 50-літня встиг опанувати безліч професій. Патріот України, який брав участь у Помаранчевій революції, Революції Гідності, громадському контролі, – розповідають у міській раді.

Від початку повномасштабного російського вторгнення був змушений залишити мирне життя позаду і взяти до рук зброю. Аби захищати свою велику родину, рідну землю від жорстокого нападника. У міській раді висловолюють щиру повагу та вдячність за безсмертний подвиг Героя. Час та місце прощання наразі не повідомили.

Відео